رزرو هتل هاي تهران رزرو هتل هاي تهران .

رزرو هتل هاي تهران

هتل پارس اهواز و هتل پرشيا اهواز

هتل پارس اهواز در سال 1352 در ۵ طبقه و 136 واحد به بهره برداري رسيده است اين هتل در مجاورت رود كارون و پل معروف شهر اهواز يعني پل سفيد واقع شده است. مساحت كل زمين هتل پارس طبق اسناد 46015 متر مربع و زير بناي كل هتل 10129 متر مربع مي باشد. در حال حاضر هتل پارس بهترين و پرطرفدار ترين هتل اهواز مي باشد. هتل پرشيا اهواز از مزايا اين هتل واقع شدن در مركز شهر است. آخرين بازسازي هتل پارس در سال 1393 انجام شد. هتل پارس اهواز عضو گروه هاي هتل پارس مي باشد.


برچسب: هتل پارس اهواز،هتل پرشيا اهواز، رزرو هتل هاي اهواز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۴۳:۱۰ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل آزادي رامسر و هتل پارسيان آزادي رامسر

هتل آزادي رامسر همچون نگيني بر انگشتري سبز و آبي در دامنه رشته كوههاي البرز و در مركز شهرستان رامسر قرار دارد. هتل هتل پارسيان رامسر داراي 152 باب اتاق و سوئيت مجلل با امكانات و تجهيزات مدرن و امكانات تفريحي از قبيل استخر شنا، آبگرمهاي معدني و طبي، پارك كودك، سينماي اختصاصي ، زمين ورزش و رستورانهاي باشكوه و مجلل ، سفره خانه و چاي خانه سنتي تي ته و سالنهاي كنفرانس متعدد و مجهز به سيستم صوتي و هتل پارسيان آزادي رامسر تصويري براي برگزاري همايش و سمينارهاي علمي، آموزشي و تفريحي مي باشد.


برچسب: هتل آزادي رامسر،هتل پارسيان آزادي رامسر،رزرو هتل هاي شمال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۴۱:۵۴ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل هاي يزد و هتل يزد

خانه در سال ۱۲۸۶ قمري ساخته شد. مالك آن حاجي محمد ابراهيم لاري بوده است. سابقاً به عنوان خانقاه نعمت الهي از آن استفاده مي شد. درها، پنجره ها، ارسي ها و اتاق هاي آينه كاري و نقاشي شده آن يكي از نمونه هاي زيبا و عالي خانه هاي اعياني قرن سيزدهم هتل هاي يزد است. خانه حاج كاظم رسوليان اين خانه كه بيش از يك قرن از عمر آن مي گذرد، در محله سهل بن علي يزد واقع شده و شامل دو بخش متمايز به صورت بيروني و اندروني است. اين خانه كه يكي از خانه هاي ارزشمند يزدي است، در سال ۱۳۶۸ به صورت وقف در اختيار دانشگاه يزد قرار گرفت و پس از مرمت، به عنوان هسته اوليه دانشكده معماري و شهر سازي حيات نوين خود را آغاز كرد. خانه ملك التجار اين خانه نمونه در حدود يك صد هتل يزد و بيست سال قبلي در يكي از بازارهاي مهم شهر ساخته شده و متعلق به ملك التجار (متوفي به سال ۱۳۳۳ خورشيدي) است.


برچسب: هتل هاي يزد، هتل يزد، رزرو هتل، هتل، يزد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۲۴:۳۸ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل همام اصفهان

مسجد جامع عباسي (مسجد شاه) ساختمان مسجد جامع عباسي و درضلع جنوبي ميدان تاريخي اصفهان در سال ۱۰۲۰ هجري قمري به فرمان شاه عباس اول در بيست و چهارمين سال سلطنت وي شروع شد. كتيبه سردر مسجد به خط ثلث " عليرضا عباسي" در سال ۱۰۲۵ نگاشته شده و حاكي از آن است كه شاه عباس اين مسجد جامع را از مالي خالص خود بنا كرده وثواب آن را به روح جد اعظم خود " شاه طهماسب " اهدا نموده است. هتل همام اصفهان در ذيل اين كتيبه كتيبه ديگري است كه از استاد علي اكبر اصفهاني ( مهندسي معمار مسجد ) تجليل شده است . مسجد شيخ لطف الله اين مسجد بي نظير شاهكار ديگري از هنر معماري و كاشي كاري قرن يازدهم هجري قمري است كه به فرمان شاه عباس اول در مدت ۱۸ سال ساخته شده است. ساخت سردر معرق آن در سال ۱۰۱۱ هـ. ق اتمام يافت و ساختمان تزئينات آن در سال ۱۰۲۸ هجري قمري به اتمام رسيده است. كتيبه سردر آن به خط كمپ متين آباد ثلث عليرضا عباسي و به تاريخ سال ۱۰۱۲ هجري قمري است معمار و بناي مسجد " استاد محمدرضا اصفهاني " است كه نام او در داخل محراب زيباي مسجد در لوحه كوچكي ذكر شدهاست.


برچسب: هتل همام اصفهان، رزرو هتل، اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۲۴:۰۳ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل چهل پنجره اصفهان و هتل صبا اصفهان

آبشار كرد عليا اين آبشار كه در ۹۰ كيلومتري غرب اصفهان و در ارتفاعات دالانكوه قرار دارد. از آب شدن برف هاي دالانكوه به وجود آمده است و در بهار منظره بسيار زيبايي ايجاد مي كند. هتل چهل پنجره اصفهان چشمه آب معدني ورتون در ۴۳ كيلومتري جاده اصفهان به يزد جاده اي فرعي وجود دارد كه پس از طي ۱۸ كيلومتر به ناحيه ورتون مي رسد. بعد از ورتون در فاصله ۱۲ كيلومتري. چشمه هاي معدني ورتون قرار گرفته اند. در اين منطقه حمام هايي به سبك دوره صفويه است كه اكثراً مخروبه اند و برخي از آنها كه سالم است مورد استفاده مردم قرار مي گيرد. آب گرم ورتون از دسته هتل صبا اصفهان آب هاي كلروره بي كربناته و سولفاته گرم است. خواص درماني استحمام در اين آب عبارت است از : تسكين دهندگي دردهاي عصبي و رماتيسمي . اين آب در صورت نوشيدن باعث ازدياد ترشح معده مي گردد. به سبب وجود سولفات سديم در تركيب آن و اين آب خاصيت ملين دارد و سرانجام وجود آهن در تركيب آن و در درمان كم خوني موثر است.

 


برچسب: هتل چهل پنجره اصفهان، هتل صبا اصفهان، رزرو هتل، هتل، اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۲۳:۳۲ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل زهره اصفهان و هتل زنده رود اصفهان

پل شهرستان اين پل در ناحيه "جي" قديم و ۴ كيلومتري شرق هتل زهره اصفهان واقع شده و قديمي ترين پلي است كه بر زاينده رود احداث شده است. پل شهرستان از نظر معماري فوق العاده جالب توجه است و به عقيده باستان شناسان اساس و بنياد آن به دوره ساسانيان مربوط است؛ ولي ساختمانهاي روي پل از نحوه معماري دوره اسلامي متأثر گرديده اند. پل مارنان نام اين پل كه در اصلي "مار بين" نام داشته و از كلمه " مهربين " اوستايي اخذ شده است. قرن ها قبل از ظهور زرتشت و معبد مهرپرستان بر فراز كوه سنگي قرار داشت. هتل زنده رود اصفهان نام اين بلوك در دوره ساسانيان مهربين بود و در طول مدت ۱۴ قرن دوره اسلامي به " ماربين " معروف شد. پل مارنان واسطه اتصال دو ساحل شمالي و جنوبي رودخانه در غربي ترين سمت شهر اصفهان بود.


برچسب: هتل زهره اصفهان، هتل زنده رود اصفهان، رزرو هتل، هتل، اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۲۲:۵۵ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل ونوس اصفهان و هتل آزادي اصفهان

پل خواجو پل خواجو يا " پل شاهي " كه از اواخر دوره تيموري شالوده هايي داشته است. به امر شاه عباس دوم درسال ۱۰۶۰ هجري به صورت امروزي آن ساخته شد. غرفه هاي آن با تزئينات كاشي كاري و نقاشي پوشيده شده است. پل خواجو به هنگام طغيان آب زاينده رود. هتل ونوس اصفهان منظره اي ديدني مي يابد. براي اقامت موقتي شاه صفوي و خانواده او در وسط پل ساختمان مخصوصي كه به نام " بيگلربيگي " شهرت دارد. بنا شده است. اين ساختمان هم اكنون نيز وجود دارد. اتاق هاي آن داراي تزئينات نقاشي است. نام اصلي اين پل در مآخذ دوران صفوي، پل شاهي آمده است. و خواجو نامي است كه طي دو قرن اخير به مناسبت مجاورت با محله خواجو به آن اطلاق شد. نام اين پل هيچ ارتباطي به نام شاعر هتل آزادي اصفهان قرن هشتم هجري يعني خواجوي كرماني ندارد. اين پل در سالهاي نه چندان دور به نامهاي "پل شيراز " و " پل بابا ركن الدين " معروف بوده است.


برچسب: هتل ونوس اصفهان، هتل آزادي اصفهان، هتل، اصفهان، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۲۲:۱۳ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل جهانگردي اصفهان و هتل سنتي عتيق اصفهان

پل الله وردي خان ( سي وسه پل ) اين پل كه در نوع خود شاهكار بي نظيري از آثار دوره شاه عباس اول صفوي است. به هزينه و نظارت سردار معروف او " الله وردي خان " بنا شده هتل جهانگردي اصفهان است. اين پل به نام هاي "سي و سه چشمه ", "چهار باغ" و " جلفا " و بالاخره " زاينده رود " معروف است . تاريخ بناي اين پل را شيخ علي نقي كمره اي شاعر زمان شاه عباس در يك قطعه شعر به ماه تاريخ و سال ۱۰۰۵ هجري ذكر كرده است. اين سال مقارن ايامي است كه خيابان چهارباغ نيز هتل سنتي عتيق اصفهان احداث شده است . اين پل در حدود ۳۰۰ متر طول و ۱۴ متر عرض دارد و طولاني ترين پل بر روي زاينده رود است. در دوره صفويه مراسم جشن آبريزان يا آبپاشان در كنار اين پل صورت مي گرفت.


برچسب: هتل جهانگردي اصفهان، هتل سنتي عتيق اصفهان، رزرو هتل، هتل، اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۲۱:۳۸ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل اصفهان اصفهان و هتل شيخ بهايي اصفهان

قلعه فارفا آن اين قلعه در قريه "فارفا آن " رويدشت اصفهان واقع شده است و دژي است كه در عهد ساسانيان بنا گرديده است. " فارفا آن " در قديم يكي هتل اصفهان اصفهان از شهرهاي حاكم نشين اصفهان به شمار مي آمد.

كاروان سراي مهيار اين كاروان سرا كه در ۵۲ كيلومتري جنوب اصفهان و در دهكده اي به همين نام قرار گرفته است و به صورت چهار ايواني و به شكل مستطيل بنا شده است. اين كاروانسرا به احتمال زياد. در زمان شاه اسماعيل بنا گرديده است. اهميت هتل شيخ بهايي اصفهان ديگر آن در بناهاي متعدد آن مانند آسياب « نانوايي و قهوه خانه وبازار است كه در مجموع يك شهرك كوچك رادر اين جاده تشكيل مي داده است.


برچسب: هتل اصفهان اصفهان، هتل شيخ بهايي اصفهان، رزرو هتل، هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۲۰:۵۴ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل ملك اصفهان و هتل صفوي اصفهان

مناره زيار اين مناره در دهكده (زيار) در ۳۰ كيلومتري شرق اصفهان و در ساحل جنوبي زاينده رود واقع شده و تزئينات آجري زيبايي دارد. زمان ساخت آن را هتل ملك اصفهان قرن ششم هجري مي دانند. نام زيار كه به محل استقرار اين مناره اطلاق مي شود. به احتمال قوي و با دوره حكمراني مرداويج زياري ارتباط دارد كه در آغاز قرن چهارم و شهر اصفهان پايتخت وي بوده است و در ساحل زاينده رود قصرهايي براي سكونت و مراكز اداري حكومت وي بنا شده بود. مناره راهروان اين مناره كه در خارج از شهر اصفهان قرار دارد. يكي هتل صفوي اصفهان از آثار قرن ششم هجري است كه تاريخ بناي آن را بعد از مناره هاي "مسجد علي" و "ساربان " حدس زده اند. اين مناره از مناره هاي زيباي عهد سلاجقه است.


برچسب: هتل ملك اصفهان، هتل صفوي اصفهان، رزرو هتل، هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۲۰:۲۰ توسط:رزرو هتل موضوع: