رزرو هتل هاي تهران رزرو هتل هاي تهران .

رزرو هتل هاي تهران

هتل هاي اصفهان و هتل اصفهان

جغرافياي تاريخي استان در ادوار پيش و اصفهان نقش پلي را داشت كه قسمتهاي كم ارتفاع شرق فلات ايران را با سرزمين هاي كوهستاني غرب مرتبط مي ساخت و براي اطراق سرمازدگان كوهستان غرب و گرمازدگان و خستگان هواي خشك شرق و محل مناسب و مطلوبي بود. از اصفهان قبل از اسلام، يعني دوره حكومت مادها و دوره شاهنشاهي هخامنشيان ، اشكانيان و ساسانيان اطلاعات زيادي در دست نيست و از آن دوره ها و آثار قابل توجهي بر جاي نمانده است. هتل هاي اصفهان آنچه مسلم است و استقرار جلگه اصفهان درميان بيابان ها و كوه هاي خشك مركزي ايران از يك طرف و اهميت و موقعيت ارتباطي خاص آن در مركز فلات پهناور ايران از طرف ديگر . تاريخ و سابقه آن را به سابقه و قدمت كشور ايران مرتبط كرده است. پيش از برپايي پادشاهي مادها و اصفهان حد شرقي ممالكي بوده است كه بابلي ها از آن اطلاع داشته اند و به احتمال قوي جزو ناحيه (انزان) يا (انشان) بوده است. استان هتل اصفهان يكي از بزرگترين مراكز توليد انواع مختلف صنايع دستي ايران محسوب مي شود. اين استان از قديم الايام مهد هنرهاي زيبا و صنايع ظريفه بوده است. تزئينات آجري، كاشي كاري، گچ بري و انواع خط در آثار تاريخي اصفهان، از حدود قرنها پيش تا دوره معاصر، بر اطراف و جوانب مناره ها و داخل و خارج مساجد، قصرها و هنرهاي زري دوزي و قلم كاري، ترمه و نقره كاري و تذهيب و تحرير انواع كتاب، قرآن و قطعات نگارگري و نقاشي جملگي به مركزيت هنري اصفهان گواهي مي دهند. سيم كشي، زركشي، زربافي و گلابتون دوزي، پولك دوزي، زنجيره بافي، قالي بافي و نساجي از صنايع دستي رايج اصفهان است.


برچسب: هتل اصفهان، هتل هاي هاي اصفهان، اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۱۳:۰۸ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل حافظ تهران و هتل ثامن تهران

براي شركت در مراسم تشيع پيكر استاد رشيدي به تهران آمديو و در هتل حافظ تهران اتاق گرفتيم و بعد از پايان مراسم خاك سپاري به بوشهر برگشتيم.بار قبل كه به تهران براي تفريح آمده بوديم در هتل ثامن تهران اتاق داشتيم در آن روزها شهداي غواض را آورده بودند كه تهران حسابي شلوغ بود.در آن چند روزي كه در تهران بودم به نياوران و بازار بزرگ تهران تخت مرمر كاخ گلستان برج ميلاد و ميدان آزادي نيز سري زديم .


برچسب: هتل حافظ تهران، هتل ثامن تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۳:۵۸ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل اطلس تهران و هتل ايران تهران

هر سال نماز عيد فطر را به عشق رهبرم در تهران و پشت سر ايشان مي خواندم شب قبلش به تهران مي آمدم و در هتل اطلس تهران كه زماني آنجا كار مي كردم مي رفتم و صبح براي خواندن نماز به مصلي مي رفتم اين بار چند دوست قديمي نيز تصميم گرفته بودند با من بيايند ولي هتل اتق كافي نداشت برا همين به هتل ايران تهران رفتيم و بعد از آن كه نماز به پايان رسيد به گشتن در تهران پرداختيم به موزه داراباد و كاخ موزه سعدآباد و كاخ نياوران و تخت مرمر و پارك ملت رفتيم.


برچسب: هتل اطلس تهران، هتل ايران تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۳:۵۱ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل اليان تهران و هتل اورين تهران

نمي دانم در كجاي اين شهر گمش كردم در هتل اليان تهران يا هتل اورين تهران واقعا نمي دانم.زماني كه به كاخ نياوران رفتيم با ما بود در كاخ سعد آباد و موزه داراباد نيز پيش خودم بود حتي وقتي به دربند و برج ميلاد رفتيم نيز پيش خودم بود هرگز نمي گذاشتم از من دور شود مسئوليتش با من بود او آلزايمر داشت و اين مرا مي ترساند حال من مانده بودم و او و تهران هر چه فكر مي كردم كه كجا جا مانده است نفهميدم كه نفهميدم


برچسب: هتل اليان تهران، هتل اورين تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۳:۴۰ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل بلور تهران و هتل مينا تهران

زماني كه براي اجراي يك نمايش بومي محلي به تهران آمده بودم در هتل مينا تهران بوديم پاييز همان سال بود كه دوباره به تهران آمديم اين بار قرار بود در سالني كه نزديكي هتل بلور تهران بود برنامه اجرا كنيم بعد پايان اجرا برگزار كنندگان مراسم ما را به تماشاي موزه داراباد كاخ موزه سعد آباد تخت مرمر كاخ نياوران عمارت كلاه فرنگي و برج ميلاد رفتيم كه قرار شد براي ماه بعد يك اجرا نيز در برج ميلاد داشته باشيم.


برچسب: هتل مينا تهران، هتل بلور تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۳:۳۱ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل مهرگان و هتل جاده ابريشم

هتل جاده ابريشم به كاخ نياوران، بازار تجريش، كاخ سعدآباد،‌ موزه دارآباد نزديك بود و ما مسافراني را كه از كشور چين مي آمدند به آنجا مي برديم و مسافراني كه از ديگر كشورها مي آمدند برايشان در هتل مهرگان اتاق مي گرفتيم تورهاي ما معمولا چهار يا پنج روزه بود و ميهمانان را به ديدن بناهاي ديدني و اماكن تفريحي مي برديم از برج ميلاد و دربند تا كاخ موزه سعد آباد كاخ نياوران تخت مرمر عمارت كلاه فرنگي همه و همه را مي رفتيم و مي ديدم.


برچسب: هتل جاده ابريشم، هتل مهرگان، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۳:۲۲ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل شيراز تهران و هتل پامچال تهران

هتل پامچال تهران جاي مناسبي براي ما بود و نزديك به محلي بود كه كار داشتيم ولب صيغه نامه قبول نمي كردند براي همين به هتل شيراز تهران رفتيم كه دست كمي از هتل پامچال نداشت و امكانات رفاهي خوبي هم داشت البته ما قرار نبود زياد آنجا بمانيم در سه روزي كه در تهران بوديم بعد از تمام شدن كارمان به گشتم در تهران پرداختيم به بام تهران پيست ديزين دربند برج ميلاد و چند بناي تاريخي رفتيم.

 

 


برچسب: هتل پامچال تهران، هتل شيراز تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۳:۰۸ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل ورزش تهران و هتل پارسا تهران

هتل ورزش تهران و هتل پارسا تهران فاصله زيادي با هم نداشتند حدود 20 دقيقه پياده روي داشت ولي من و سارا اين فاصله را يك ساعته مي رفتيم هرگز يادم نمي رود با يك تيم جهان گردي به تهران آمده بودم و او را در كاخ موزه سعدآباد ديدم او راهنماي يك تور جهانگردي بودند كه از لندن آمده بودند آنجا به طور كاملا اتفاقي ما با هم آشنا شديم چند جاي ديگر نيز من او را ديدم در عمارت تخت مرمر و كاخ نياوران آنجا بود كه توانستم حرف دلم را به او بزنم و از او خواستگاري كنم.


برچسب: هتل ورزش تهران، هتل پارسا تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۲:۵۶ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل بستان و هتل ايران تهران

هتل ايران تهران در مركز شهر بود و دسترسي مرا به مراكز تجاري آسان مي كرد و همين امر باعث شده بود كه من هميشه به اين هتل بروم گاهي كه به تهران مي آمدم براي تماشا و تفريح به برج ميلاد پيست ديزين بام تهران يا دربند مي رفتم يك بار كه مريضيم شديد تر شده بود دكتر به من توصيه كرده بود كه در جاي شلوغ نباشم و چه جايي بهتر هتل بستان هم نزديك پارك جنگلي چيتگر بود و هم درياچه خليج فارس كه مكاني آرام براي من بود و من به آنجا رفتم به روستاي ورديچ نيز سر زدم روستاي جالبي بود با كوه هاي سنگي عجيب.


برچسب: هتل ايران تهران، هتل بستان، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۲:۴۴ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل آپارتمان ايده آل تهران و هتل بستان تهران

هميشه به دمبال هتل هايي بود كه نزديك پارك باشند براي كه نزديك پارك ملت باشد در هتل آپارتمان ايده آل تهران اتاق مي گرفت و اگر مي خواست از تهران دور باشد نزديك درياچه خليج فارس و در هتل بستان تهران ساكن مي شد و به من زنگ ميزد تا آن را در تهران بگردانم تمام بناهاي تاريخي را تك تك مي ديد از پل طغرل گرفته تا كاخ نياوران و كاخ موزه سعدآباد عمارتتخت مرمر و عمارت كلاه فرنگي همه و همه را هر بار كه به تهران مي آمد مي رفت و نگاه مي كرد مي گفت اين ها باعث زنده بودن من هستند و جواني من در اين ها گذشته است در شناخت اين ها.


برچسب: هتل آپارتمان ايده آل تهران، هتل بستان تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۲:۳۷ توسط:رزرو هتل موضوع: