رزرو هتل هاي تهران رزرو هتل هاي تهران .

رزرو هتل هاي تهران

هتل دياموند و هتل كوروش تهران

شهريور ماه كه براي شركت در برنامه خنده وانه با همسرم آمده بودم در هتل دياموند يك شب مانديم و به دليل مرخصي نداشتن من نتوانستيم در تهران گشتي بزنيم. در پاييز چند روزي من مرخصي داشتم و با خانواده به تهران آمديم و در هتل كوروش تهران اتاق گرفتيم سعي كرد م خانواده را به تمام نقاط ديدني تهران ببرم از موزه ها گرفته تا عمارت عثماني كاخ گلستان و كاخ نياوران و پارك پليس ميدان آزادي برج ميلاد ،هر جا را كه به ذهنم مي رسيد رفتيم.


برچسب: هتل دياموند، هتل كوروش تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۰:۰۹ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل هالي تهران و هتل ميگون

گروهي عاشق بناهاي تاريخي بودند و براي ديدن كاخ نياوران و كاخ گلستان و كاخ موزه سعدآباد تخت مرمر برج طغرل آمده بودند و ما آنها را براي راحتي شان به هتل هالي تهران برديم تا نزديك باشند و گروهي براي ديدن مناظر طبيعي تهران و چه جايي بهتر از هتل ميگون كه در ارتفاعات شميرانات بود و مي توانستند به دره فشم و دره و غارهاي هملون و كوه آبك بروند.


برچسب: هتل هالي تهران، هتل ميگون، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۰۹:۵۳ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل جهانگردي ميگون و هتل دياموند تهران

براي گرفتن چند سكانسشان كه در تهران بود آمده بودند چون در دو نقطه مختلف تهران كه از هم فاصله داشتند قرار بود فيلمبرداري انجام شود در دو هتل اتاق گرفتند براي صحنه اي كه در ارتفاعات فشم بود در هتل جهانگردي ميگون اتاق گرفتند و براي صحنه اي كه در بازار تجريش و پارك ملت بود در هتل دياموند تهران ماندند.يك ميهمان خارجي نيز داشتند كه مسئوليت گرداندن او در تهران بر عهده ي من بود و من او را به كاخ كوزه سعد آباد تخت مرمر موزه آبگينه ميدان آزادي و برج ميلاد بردم.


برچسب: هتل جهانگردي ميگون، هتل دياموند تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۰۹:۴۶ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل اسكان تهران و هتل نادري تهران

من يك شب در تالار وحدت كنسرت داشتم و مي خواستم هتلم نزديك به تالار باشد براي همين گروه برنامه ريز برايم در هتل نادري تهران اتاق گرفتند تا من راحت باشم .بعد از كنسرت خانواده دوست داشت چند روزي در تهران باشد تا گشتي در شهر بزنند ولي هتل براي يك شب بيشتر رزرو نشده بود و براي شب هاي ديگر اتاق خالي نداشت ما هم به هتل اسكان تهران كه به بناهاي تاريخي كاخ موزه گلستان، دروازه تهران، موزه ايران باستان، موزه آبگينه، موزه سكه و جواهرات رفتيم و چند روزي كه در تهران بوديم در آنجا مانديم.


برچسب: هتل نادري تهران، هتل اسكان تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۰۹:۳۹ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل پارس تهران و هتل تاوريژ

هر دو هتل ويژگي هاي خاص خود را داشتند هتل پارس تهران به خيابان وليعصر،پارك دانشجو، تئاتر شهر، تله كابين توچال، مجموعه فرهنگي سعدآباد، پارك ملت و هتل تاوريژ كه اسم جالبي هم داشت به مكان هايي همچون چهارراه وليعصر، پارك ساعي، باغ فردوس، پارك ملت، برج ميلاد حال ما مانده بوديم كه كدام يك از دو هتل را براي آن دو هفته اي كه در تهران هستيم براي اقامت انتخاب كنيم كه در آخر تصميم بر آن شد كه هر هفته در يك هتل بمانيم.


برچسب: هتل پارس تهران، هتل تاوريژ تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۰۹:۲۸ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل مرواريد تهران و هتل رودكي تهران

وقتي براي ثبت نام دخترم به تهران آمديم در هتل رودكي تهران كه نزديك دانشگاه بود اتاق گرفتيم و اينبار نيز خواستيم در آن هتل اتاقي بگيريم اما متاسفانه اتاق خال نداشتند و ما به توصيه يكي از دوستان در هتل مرواريد تهران اتاق گرفتيم وبه گشت و گذار در تهران پرداختيم به دربند و دركه و پيست توچال كه در شمال تهران بود رفتيم و به كاخ موزه سعدآباد و كاخ نياوران و كاخ گلستان تخت كيكاووس و تخت مرمر برج ميلاد نيز رفتيم.


برچسب: هتل رودكي تهران، هتل مرواريد تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۰۹:۱۸ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل ايرانشهر و هتل البرز تهران

دايي جان قرار بود براي ديدن تئاتر يكي از دوستانش به تهران بيايد و از ما خواسته بود تا در آن نزديكي هتلي برايش رزرو كنيم .هتل البرز تهران هم راحت بود و هم نزديك تئاتر شهر اما اتاق خالي نداشت و ما مجبور شديم در هتل ايرانشهر كه داراي امكانت رفاهي خوبي بود ولي كمي فاصله داشت برايش اتاقي بگيريم بعد از تمام شدن تئاتر دايي خواست برود ولي با اسرار دوستش چند روز ديگر ماند تا در تهران گشتي بزند.دايي عاشق بنا هاي تاريخي بود بنابراين ما به تماشاي كاخ موزه سعدآباد كاخ گلستان و كاخ نياوران عمارت تخت مراد عمارت كلاه فرنگ تخت كيكاووس رفتيم.


برچسب: هتل البرز تهران، هتل ايرانشهر تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۰۹:۱۳ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل ارم تهران و هتل پرشيا تهران

اواست آذر بود كه به يك مانور ايمني در تهران دعوت شديم اين مانور را دو هتل تهران برنامه ريزي كرده بودند. هتل ارم تهران كه در نزديكي پارك ساعي بود و هتل پرشيا تهران .هر دو هتل براي سه شب براي افراد دعوت سده اتاق رزرو كرده بودند و يك تور تهران گردي كه قرار بود براي ديدن كاخ هاي سعد آباد نياوران و عمارت مسعوديه پارك پليس پل طبيعت و برج ميلاد ما را ببرند. اتاق من به اندازه اي راحت بود كه من دوست نداشتم در تور شركت كنم ولي اسرار دوستان موجب شد من نيز با آنها در اين شهر بزرگ چرخي بزنم.


برچسب: هتل ارم تهران، هتل پرشيا تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۰۹:۰۶ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل جهان تهران و هتل مشهد تهران

قرار بر آن شده بود كه در پايان ترم دانشجويان برتر هر رشته را به يك اردوي گردشگري در تهران ببريم.حراست دانشگاه از ما خواسته بود كه دو هتل جداگانه براي خانم ها و آقايان بگيريم تا حرف و حديثي نباشد ما هم هتل جهان تهران و هتل مشهد تهران را كه هم به يكديگر نزديك بودند و امكانات رفاهي مناسبي داشتند را گرفتيم. دانشجويان را به بام تهران سورتمه دربند برج ميلاد پارك پليس كاخ موزه سعدآباد كاخ نياوران و ديگر مكان هاي تفريحي و تاريخي تهران برديم.

 


برچسب: هتل جهان تهران، هتل مشهد تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۰۸:۵۸ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل امير تهران و هتل پژوهش تهران

به دمبال آرامش بودم كمي به دور از شلوغي و چه جايي بهتر از هتل پژوهش تهران با زمين تنيس عالي براي تمرين براي من واقعا عالي بود ولي خانواده دوست داشتن در داخل خود تهران برايشان هتل بگيرم تا بتوانند راحت تر به تماشاي تخت مرمر خانه مشيرالدوله كاخ گلستان باغ فردوس پل طبيعت برج ميلاد و... بروند به همبن خاطر من در هتل امير تهران واقع در خيابان طالقاني برايشان اتاق گرفتم ولي خودم نرفتم و بيشتر وقتم را درياچه خليج فارس و زمين تنيس هتل گذراندم.


برچسب: هتل پژوهش تهران، هتل امير تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۳۸:۴۳ توسط:رزرو هتل موضوع: