رزرو هتل هاي تهران رزرو هتل هاي تهران .

رزرو هتل هاي تهران

هتل اوين تهران و هتل انقلاب تهران

هتل هاي زيادي را در اين چند سال امتحان كرده بودم ولي هيچ كدام به راحتي هتل انقلاب تهران و هتل اوين تهران نمي شدند دو هتل عالي براي اقامت چند شب در تهران بزرگ ، تهراني پر از اماكن تاريخي و تفريحي بالا كه به خواهم نام ببرم يك مثنوي هفتاد من مي شود ولي بد نيست چن جايي را برايتان نام ببرم، كاخ هاي نياوران و گلستان كاخ موزه سعد آباد عمارت عثماني باغ فردوس تخت مرمر و اماكن تفريحي همچون برج ميلاد پل طبيعت بام تهران و...


برچسب: هتل انقلاب تهران، هتل اوين تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۲۱:۰۸ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل اوين و هتل پارسيان اوين

براي شركت در نمايشگاه بين الملل به تهران آمديم و در هتل پارسيان اوين اتاق گرفتيم و بعد از ظهر به نمايشگاه رفتيم و غرفه را براي فردا آماده كرديم.بعد از اتمام نمايشگاه ما به تماشاي كاخ سعد آباد و پل رومي عمارت دارالفنون رفتيم روز بعد به پل طبيعت و برج ميلاد رفتم و به هتل اوين بازگشتيم تا براي رفتن آماده شويم.ولي من دوست داشتم يك روز ديگر در هتل بمانم چون پر از امكانات رفاهي بود.


برچسب: هتل پارسيان اوين، هتل اوين، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۲۰:۴۰ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل اسپيناس سعادت آباد و هتل اسپيناس پالاس تهران

اولين بار در هتل اسپيناس سعادت آباد ديدمش، براي تماشاي فيلم هاي جشن واره فجر آمده بود. اصلا من از آنجا با فيلم آشنا شدم والله من را چه به ديدن فيلم ولي از آن به بعد عاشق فيلم شدم شايدم عاشق او!هر سال براي شركت در جشنواره به تهران مي آمدم و در هتل اسپيناس پالاس تهران اتاق مي گرفتم تا شايد باز او را ببينم ولي نشد كه نشد و من را در تهران بزرگ رها كرد،در پل طبيعت و در كاخ سعد آباد .


برچسب: هتل اسپيناس سعادت آباد، هتل اسپيناس پالاس تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۲۰:۱۲ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل فرودگاه امام و هتل اسپيناس پالاس

ديروقت بود كه هواپيما در فرودگاه امام نشست و من تصميم گرفتم شب را در هتل فرودگاه امام بمانم و صبح به داخل شهر بروم و كارهايم را انجام بدهم. هتل خوب و امكانات رازي كننده اي داشت ولي من در سعادت آباد كار داشتم و بايد ميرفتم مسير برام دور بود صبح به هتل اسپيناس پالاس رفتم و اتاق گرفتم تا به محل كارم نزديك باشم و بتوانم در تهران هم گشتي بزنم كه توانستم به تماشاي باغ پرندگان پل طبيعت باغ فردوس كاخ نياوران و كاخ گلستان بروم.


برچسب: هتل فرودگاه امام، هتل اسپيناس پالاس، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۹:۲۳ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل نووتل تهران و هتل فرودگاه امام خميني

وسايل زيادي داشتيم و خيلي هم خسته بوديم يه همين خاطر تصميم گرفتيم در هتل نووتل تهران كه به هتل فرودگاه امام خميني معروف است و در خود فرودگاه مي باشد اتاق بگيريم و وسايلمان را در آنجا بگذاريم و ماشيني كرايه كنيم و به گشتن در تهران برويم از ديدن مناطق تاريخي ديگر خسته شده بودم بيشتر به بام تهران و برج ميلاد و پل طبيعت رفتيم.


برچسب: هتل نووتل تهران، هتل فرودگاه امام خميني، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۸:۵۴ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل لاله تهران و هتل هما تهران

تعداد جهانگرداني كه اين بار براي تور تهران گردي آمده بودند زياد بودند و هتل ها هم شلوغ به همين خاطر ما تصميم گرفتيم آنها را به دو گروه تقسيم كنيم ،گروهي را در هتل لاله تهران و گروهي ديگر را در هتل هما تهران .دو تا از بهترين هتل هاي كشور با امكانات رفاهي بالا و بي نظير.قرار بود به مدت يك هفته تور تهران گردي باشد و در اين مدت ما جهانگردان را براي ديدن نقاطي همچون كاخ سعد آباد، برج طغرل، تخت مرمر،كاخ گلستان ،برج ميلاد، دروازه باغ ملي و ديگر نقاط ديدني تهران ببريم.


برچسب: هتل لاله تهران، هتل هما تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۸:۲۲ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل اسپيناس و هتل اسپيناس تهران

براي اجراي تئاتر به تئاتر شهر تهران داشتيم مي رفتيم ،يكي از اعضا در هتل اسپيناس يك آشنا داشت و از آنجايي كه هتل با مكان اجرار فاصله اي نداشت در آنجا برايمان اتاق گرفت.هتلي زيبا ،واقعا زيبا و ديدني انگار بناي تاريخي بود تا هتل.ما بعد از اجرا دوباره به هتل اسپيناس تهران بازگشتيم و دوشي گرفتيم و بعد به بيرون رفتيم تا سري به كاخ سعد آباد خيابان وليعصر طولاني و باغ فردوس و عمارت عثماني و پل رومي بزنيم و چند عكس يادگاري بگيريم.


برچسب: هتل اسپيناس، هتل اسپيناس تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۷:۳۲ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل پارسيان استقلال و هتل تاج محل

هر بار كه به تهران مي آمديم به هتل پارسيان استقلال مي رفتيم ولي اين بار ديگر تنها بودم و او بعد از 40 سال زندگي مشترك مرا تنها گذاشت و به دنيايي ديگر رفت. خيلي دوست داشتم دوباره به همان هتل بروم چون هم امكان رفاهي هئبي داشت و هم ياد آور خاطراتي خوب ولي دلم رزا نداشت به همين خاطر به هتل تاج محل رفتم ،از حق نگذريم هتل خوبي بود راحت و زيبا.در آن مدت به هر كجا ميرفتم او با من بود از بام تهران و كاخ سعد آباد گرفته تا موزه ها و برج ميلاد و...انگار دوست نداشت تنها باشم.


برچسب: هتل پارسيان استقلال تهران، هتل تاج محل، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۷:۰۲ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل استقلال وهتل استقلال تهران

مگر مي شود شهراورد باشد و تو استقلالي باشي و در هتلي يه غير از هتل استقلال تهران اتاق رزرو كني! معلوم است نمي شود حتي اگر هتل از ورزشگاه كمي فاصله داشته باشد.تمام دربي ها را شركت كرده بودم و هميشه يك روز زود تر مي رفتم و در هتل استقلال اتاق مي گرفتم و بعد از دربي به هتل باز مي گشتم و استراحتي مي كردم و فردايش به سمت رشت راه مي افتادم.هتل راحتي است امكانت رفاهي مناسبي هم داشت به همين خاطر من آنجا اتاريال مي گرفتم.هر وقت هم بعد بازي حال داشتم به يكي از نقاط ديدني تهران مي رفتم.تا حالا به برج ميلاد  ،باغ فردوس كاخ سعد آباد رفته ام .خيلي دوست دارم به پل طبيعت نيز بروم جاي ديدني است البته در عكس كه اينگونه است.


برچسب: هتل استقلال تهران، هتل استقلال، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۶:۳۰ توسط:رزرو هتل موضوع:

هتل پارسيان تهران وهتل پارسيان آزادي تهران

به خاطر بيماري كه همسرم داشت مجبور شديم به تهران سفر كنيم. در آنجا در هتل پارسيان تهران اتاق گرفتيم ،هتلي زيبا و با امكانات رفاهي بالا. دكتر براي همسرم آزمايشي نوشته بود كه جواب آن چند روزي طول مي كشيد تا بيايد. من و همسرم تصميم گرفتيم در اين چنر روز كمي در تهران بگرديم البته كمي، از كمي بيشتر.شبها را در برج ميلاد و بام تهران يا ميدان آزادي مي گذرانديم و روزها به ديدن آثار باستاني همچون كاخ سعد آباد،عمارت مسعوديه، باغ فردوس و ديگر نقاط ديدني اين شهر مي رفتيم. بهترين روز من روزي بود كه از هتل پارسيان آزادي تهران به پل طبيعت رفتيم.واقعا روز به ياد ماندني بود.


برچسب: هتل پارسيان تهران، هتل پارسيان آزادي تهران، رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۵:۴۸ توسط:رزرو هتل موضوع: